Postaw kawę twórcom i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Puchar Polski na szczeblu Małopolski

2021-04-17 08:55 Red@ktor
Ruszają rozgrywki wiosenne w Małopolsce, a pierwsze spotkania odbędą się w środę 21 kwietnia 2021 roku o godz. 16:30. Będą to mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Małopolski.

W najbliższą środę 21 kwietnia po długiej przerwie na boiska wybiegną piłkarze, ale nie będzie to rywalizacja o ligowe punkty tylko zmagania Pucharu Polski na szczeblu Małopolski. Po raz pierwszy rozgrywki odbywać się będą w nowej formule i w 1/8 finału zmierzą się mistrzowie wszystkich podokręgów plus obrońca tytułu z przed roku Podhale Nowy Targ. Gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2020/2021 (z wyjątkiem finału na szczeblu MZPN, jeśli odbędzie się na terenie neutralnym). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019/2020 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2019/2020. W przypadku uzyskania w normalnym czasie gry wyniku remisowego sędzia główny zarządzi dogrywkę 2x15 minut, a następnie, w przypadku remisu, rzuty karne.

Małopolskę Zachodnią reprezentują: MKS Trzebinia (PPN Chrzanów), który zmierzy się z ligowym rywalem Dalinem Myślenice. Rywalem LKS Rajsko (PPN Oświęcim) będą rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, które na co dzień występują w IV lidze, grupie: wschodniej, a Beskid Andrychów (PPN Wadowice) uda się do A-klasowej Korony Niedzieliska.

1/8 finału PP - Małopolski Związek Piłki Nożnej

Boisko w Chełmku
21 kwietnia, 15:00 LKS Rajsko (IV) - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (IV) 1:3
Bramki: Durnaś - Nowak, Chłoń (karny,) Leżoń
2021-04-21 1/8 finału Pucharu Polski w Małopolsce. Rajsko karcone za zmarnowane sytuacje przez Bruk-Bet Termalicę II Nieciecza (Zdjęcia,Video)

Ćwierćfinały PP - Małopolski Związek Piłki Nożnej

Z uwagi na odpadnięcie z dalszej części rywalizacji Podhala Nowy Targ zwolnił się termin 19 maja (gra w tym czasie III liga), uległy zmianie daty ćwierćfinałów i półfinałów.

Boisko w Krakowie
5 maja, 17:00 Wieczysta Kraków - Beskid Andrychów 4:0
Bramki: Majewski 2, Peszko, Guzik
2021-05-05 Peszko i Majewski strzelali gole Beskidowi Więcej..
3 maja, 2021 Retransmisja - Wieczysta Kraków - Beskid Andrychów (1/4 Pucharu Polski - Małopolska)

5 maja, 17:00 MKS Trzebinia - Glinik Gorlice 1:4
Bramki: Ogrodnik 2, Tarasek, Martuszewski - Kiczyński