Postaw kawę twórcom i udziel im wsparcia w przyjaznej formie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sparingowe lato 2022 - spotkania towarzyskie

2022-07-12 05:41 Red@ktor
Wracamy po dłuższej przerwie spowodowanej przyczynami od nas niezależnymi. Serwis jest w trakcie przebudowy i nie wszystko będzie jeszcze działać. Chcielibyśmy aby więcej osób zaangażowało się w jego tworzeniu, a więc chętnych zapraszamy.

Krótka przerwa letnia w wielu klubach dobiegła końca w ubiegłym tygodniu, a w kolejnych też widać jej koniec. W sieci kilka klubów przedstawiło swoje plany sparingowe, a my jak było to do tej pory będziemy się starali zebrać te wszystkie informacje w jednym miejscu.

Aktualizacja: 13 października, 2022 roku

Spotkania sparingowe - Lipiec 2022 roku

Witkowice
14 lipca, 18:30 Orzeł Witkowice - Nadwiślanin Gromiec 2:5

Rudawa
16 lipca, 10:00 Orlęta Rudawa - Błękitni Modlnica 2:0
16 lipca, 2022 Mecz Orlęta Rudawa - Błękitni Modlnica - 1 połowa (Retransmisja)
16 lipca, 2022 Mecz Orlęta Rudawa - Błękitni Modlnica - 2 połowa (Retransmisja)

Jerzmanowice
16 lipca, 10:00 Płomień Jerzmanowice - MKS Trzebinia (Mecz został odwołany)

Bobrek
16 lipca, 13:00 LKS Bobrek - Zgoda Byczyna 2:1
Bramki: Jakub Żmuda, Łukasz Gajda - Dominik Jedynak (karny)

Bobrek
20 lipca, 18.00 LKS Bobrek - Iskra Brzezinka 3:2
Bramki: Łukasz Gajda, Tomasz Kustra, Jędrzej Krawczyk - Dariusz Kidoń, Grzegorz Samek

Bolęcin
20 lipca, 18:00 MKS Trzebinia - CKS Czeladź 1:2
Bramki: Jakub Grzyb - Testowany, Mariusz Muszalik
2022-07-20 Trzebinia przegrała pierwszy sparing z Czeladzią (WIDEO)
Trener MKS Trzebinia Wojciech Skrzypek komentuje przegrany 1-2 sparing z CKS Czeladź

Myślachowice
22 lipca, 18:00 Błyskawica Myślachowice - LKS Żarki 0:0

Klucze
23 lipca, 10:30 Przemsza Klucze - Victoria 1918 Jaworzno 1:2

Sucha Beskidzka
23 lipca, 11:00 Babia Góra Sucha Beskidzka - MKS Trzebinia 1:7
Bramki dla MKS: Jan Martyniak, Szymon Kurek, Łukasz Sochacki, Adrian Zybiński, Testowany I, Testowany II, Testowany III

23 lipca, 16:00 Zagórzanka Zagórze - LKS Bobrek 2:5
Bramki: Testowany 2 - Krystian Nowotarski 2, Przemysław Glistak, Jędrzej Krawczyk, Daniel Jamróz

Libiąż
23 lipca, 17:00 MKS Libiąż - Ciężkowianka Jaworzno (Sparing został odwołany przez drużynę z Libiąża)

24 lipca, 17:00 Górnik Siersza - Orzeł Kwaśniów 5:0
Bramki: Testowany I, Bartosz Kurek, Arkadiusz Tajs, Kacper Byrczek, Tomasz Dziadzio
2022-07-24 Pewne zwycięstwo w pierwszym sparingu (ZDJĘCIA)

Gromiec
27 lipca, 18:00 Nadwiślanin Gromiec - LKS Żarki 6:2

Klucze
27 lipca, 18:45 Przemsza Klucze - KS Chełmek 0:1

Skawinki
29 lipca, 18:00 Korona Skawinki - MKS Trzebinia 2:7
Bramki dla MKS: Jakub Pająk 2, Jakub Grzyb, Łukasz Skrzypek, Testowany I, Testowany II, Testowany III

30 lipca, 17:00 Wisła Jankowice - Korona Mętków 7:1
Bramki dla Wisły: Robert Kluska 3, Mateusz Dziadkiewicz, Testowany, Kamil Grec, Ariel Miziołek

31 lipca, 17:00 Nadwiślanka 1956 Okleśna - Sankowia Sanka 1:5
Bramki dla Sankowii: Jakub Bień 3, Emanuel Benmohad, Norbert Skalny, Sebastian Skalny

3 sierpnia, 18:00 Unia Kosztowy - MKS Trzebinia 4:4
1-0 Alessandro Ferreri (10), 1-1 Jan Koźlik (19), 1-2 Łukasz Skrzypek (37), 1-3 Karol Kusiak (50), 1-4 Michał Kowalik (55), 2-4 Maciej Wolny (58), 3-4 Maciej Wolny (70), 4-4 Rafał Ściążko (73)
MKS: Wróbel - Sieczko, Radwański, Martyniak, Gałka, Olek, Koźlik, Grzyb, Ł. Skrzypek, Sz. Kurek, J. Pająk
oraz Gielarowski, Sochacki, Korcz, Baran, Zybiński, Kamionka, Kusiak, Arfa, Kowalik
3 sierpnia, 2022 Unia Kosztowy - MKS Trzebinia (Retransmisja)
2022-08-03 8 bramek w próbie generalnej MKS Trzebinia. Nowi piłkarze już strzelają
2022-08-03 Unia Kosztowy MKS Trzebinia 4:4

Polanka Wielka
3 sierpnia, 18:00 Strumień Polanka Wielka - LKS Żarki 2:2

Bukowno
3 sierpnia, 00:00 Bolesław Bukowno - Fablok Chrzanów (Mecz został odwołany)

10 sierpnia, 18:30 Wolanka Wola Filipowska - Tempo Płaza 5:1
Bramki dla Wolanki: Sebastian Kocot 2, Patryk Kurek, Łukasz Kłeczek, Krystian Dorejko

Katowice
10 sierpnia, 20:00 1.FC Katowice - Zagórzanka Zagórze 0:3
Bramki: Patryk Szczepina, Jakub Gulik, Tomasz Bieda

Płaza
12 sierpnia, 18:00 Tempo Płaza - Błyskawica Myślachowice 1:11
Bramki dla Błyskawicy: Kacper Głowacz 4, Wojciech Chlebda 2, Jakub Piotrowski, Mateusz Wilk, Kamil Krawczyk, Łukasz Sadowski, Tomasz Łukasik

Jankowice
13 sierpnia, 15:00 Wisła Jankowice - Wisełka Rozkochów 8:0
Bramki: Testowany I 3, Gabriel Szala 2, Testowany II, Dominik Bachowski, Testowany III

Radwanowice
14 sierpnia, 12:00 Iskra Radwanowice - Wolanka Wola Filipowska 2:5

Zagórze
14 sierpnia, 16:00 Zagórzanka Zagórze - Zryw Brodła 5:7
Relacja Live - GOLchrzanowski

Okiem reportera
Dość licznie zgromadzona publiczność na obiekcie Zagórzanki w niedzielne popołudnie nie mogła narzekać na brak emocji, bo nie często w meczu piłkarskim pada aż 12 goli. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy zepchnęli graczy Zrywu do głębokiej defensywy i gdyby wykorzystali choć połowę stworzonych okazji mogło być po meczu. Zaczęli dość dobrze, bo już w 9. minucie rzut wolny wykonywał nowy zawodnik Zagórzanki Jakub Ondrejčo i dał prowadzenie gospodarzom. Sześć minut później było już 2:0 jak Patryk Szczepina wykorzystał sam na sam z bramkarzem gości. Dwie minuty później pierwszy strzał na bramkę strzeżoną przez Tomasza Ćwikłę oddał Rafał Kobyłecki, ale piłka po jego mocnym uderzeniu trafiła w słupek. W 20. minucie Piotr Sołtysik zmarnował sytuację sam na sam. Trzy minuty później strzał z okolić 16 metra Tomasza Biedy i rykoszecie od obrońcy obronił bramkarz gości. W 26. minucie rzut rożny wykonywał Wojciech Kania, Szczepina przymierzył głową, ale ubezpieczający pierwszy słupek obrońca Zrywu był na posterunku. W 30. minucie po raz drugi dał o sobie znać R. Kobyłecki, ale strzelił zbyt słabo i Ćwikła złapał piłkę. Minutę później bramkarza gospodarzy strzałem z połowy boiska próbował zaskoczyć Dominik Zawiła, ale strzelił niecelnie. W odpowiedzi Bieda uderzył zza po karnego, ale piłka również nie znalazła drogi do siatki. w 41. minucie powinno być 3:0 dla gospodarzy, ale jeden z trzech testowanych w tym meczu zawodników w sytuacji sam na sam trafił tylko w boczną siatkę. W przerwie trener Zagórzanki dokonał czterech zmian i gra całkowicie się posypała. To Zryw przejął inicjatywę i na bramki nie trzeba było długo czekać. R. Kobyłecki raz po raz nękał młodego bramkarza Zagórzanki Jakuba Wasila, a on najwyraźniej nie miał wczoraj najlepszego dnia, bo praktycznie każdy strzał w kierunku bramki zamieniany był na gola. Gra Zagórzanki była tak słaba, że od 60. minuty w 15 minut straciła aż 7 bramek. Nie wykorzystała nawet rzutu karnego, ale w ostatnich 10 minutach zepchnęła znowu rywali i strzeliła trzy bramki. Gdyby mecz trwał jeszcze kilku minut, może tych bramek było by znacznie więcej, bo gra gospodarzy znowu była niezła.

16 sierpnia, ?? Błyskawica Myślachowice - Ruch Młoszowa 6:1
Bramki dla Błyskawicy: Mateusz Wilk 2, Wojciech Chlebda, Jakub Piotrowski, Paweł Wilk, Łukasz Sadowski

Rozkochów
18 sierpnia, 19:00 Wisełka Rozkochów - Zryw Brodła 2:3

Przeginia Duchowna
21 sierpnia, 17:00 Sparta Przeginia Duchowna - Sankowia Sanka 1:5
Bramki dla Sankowi: Mateusz Cyganik 2, Norbert Skalny, Emanuel Benmohad, Damian Bazarnik

Spotkania sparingowe - Październik 2022 roku

Tychy
12 października, ?? GKS II Tychy - Victoria 1918 Jaworzno 2:1

Byłeś na meczu, znasz wynik, a nie ma go na stronie napisz do nas i spraw aby inni też się o tym dowiedzieli.